ΑΡΧΙΚΗ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

Σ.Ε.Π.
Η γνώση είναι δημιουργός της ευτυχίας ( Πλάτωνας)

Ξέρεις να προστατευθείς;;; Ενημερώσου τώρα!!! (κάνε κλικ εδώ..)Εργασίες Περιβαντολλογικής Ομάδας το Β΄ Τετράμηνο 2016-17 (Νέα ανάρτηση)

ΣΕΠ Περασμένων Ετών

Συνεργαζόμαστε ΟΛΟΙ!!!

Το κανάλι μας στο YouTube

Ακολουθήστε μας στο Facebook

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013-14 ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΣΕΠ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΡΑΣΕΙΣ:

· ΗΜΕΡΑ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ , ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ (ΜΕ ΘΕΜΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ) ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΑΝ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ.

· ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΕΞΟΔΩΝ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΣΩ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕ ΟΜΙΛΗΤΡΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟ κα. ΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ, ΣΥΜΟΥΛΟΥ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ ,ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΤΟΥ ΚΕ.ΣΥ.Π. ΙΛΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΙΛΙΟΥ.

· ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ (ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ) ΑΠΟ ΤΗΝ κα. ΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΣΠΕΡΙΔΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ.

· ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ ΣΕ ΓΕΙΤΟΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ.

Τελευταία ενημέρωση : 19-Φεβ-2017